Блог
  1. Юрій Михайлович, згідно з офіційними даними з 2015 року будівельний ринок України демонстрував позитивну динаміку зростання. Але в 2018 році вона сповільнилася, а в другому півріччі стала негативною. На думку експертів, це сталося з кількох причин, зокрема, через зміцнення курсу гривні, після якого великі інвестори знизили активність, конкуренції вторинної нерухомості з первинною. А з настанням пандемії коронавируса ситуація в будівельній галузі кардинально погіршилась. Курс гривні впав, але і економіка увійшла в круте піке. Як Ви оцінюєте сьогоднішній стан будівельного ринку, і як компанія «АМІОН» переживає цей важкий час?

Ю. Зайцев: Так, карантин і КОВІД-19 серйозно вплинув на будівельний ринок. Він спровокував кризу в економіці. У людей і підприємств стало менше можливостей вкладати гроші в будівництво будинків, виробничих будівель, ремонт офісів. Наша цільова аудиторія замовників зменшилася.

Але кожна криза – це не тільки зменшення ринку, але і нові можливості. Виживають і заробляють найсильніші компанії, які завоювали довіру клієнтів і пропонують високі стандарти будівництва та ремонту при прийнятній вартості робіт. Сьогодні наш імідж працює на нас і допомагає не тільки виживати, але й нормально працювати навіть в цей непростий час. Замовники знають, що ми все зробимо якісно, ​​точно в попередньо обумовлений термін і повністю вкладемося в складену кошторис. Тому замовлення у нас є навіть в цей непростий час.

  1. Ви робите ремонт квартир, здійснюєте будівництво будинків в Харкові і області більше 13-ти років. Скажіть, чи були ситуації, коли Ви не виконали свої зобов’язання перед клієнтами?

Ю. Зайцев: Ми завжди намагалися виконувати свої зобов’язання перед замовниками своєчасно і в повному обсязі. Правда, бували випадки, коли роботи затягувалися, але це відбувалося не з нашої вини. Наприклад, людина не розрахувала свій бюджет, виникали проблеми з фінансуванням, зміна валютного курсу.

Але, підкреслю, компанія «АМІОН» ніколи не підводила своїх замовників. Я вважаю, що будівельні підприємства,  які зневажливо ставляться до своїх зобов’язань, не мають майбутнього. А завойований на ринку позитивний імідж, навпаки, завжди буде працювати на компанію і залучати нових замовників.

  1. Розкажіть про Ваш останній завершеному об’єкті. Що робили і кому? В які терміни вклалися? Які роботи довелося проводити? Чи виникали нестандартні ситуації? Чи залишився замовник задоволений?

Ю. Зайцев: Останній зданий об’єкт – двоповерхова прибудова до будинку з газобетону. Робили весь комплекс робіт, від заливки фундаменту, підведення комунікацій до облаштування даху. Приблизно 100м2. Впоралися за 3 місяці. Замовник якістю і швидкістю задоволений. Кому цікаво, можна подивитися відео на Ютуб-каналі (прим.ред. Посилання на відео   ТУТ)

Вартість будівництва – близько 300 у.о. за 1 м.кв.

  1. А що компанія будує зараз, і які у неї плани на майбутнє? 

Ю. Зайцев: Робимо комплексний ремонт трикімнатної квартири і пару інших об’єктів зараз. Почали будівництво будинку в Харкові. Буде дуже цікава споруда з басейном на даху. А плани – грандіозні. Але про них я промовчу, щоб не наврочити.

  1. Перерахуйте три об’єкти компанії «АМІОН», якими Ви пишаєтеся.

Ю. Зайцев: Будинок в Коробчастих хуторах, 2-й поверх розгорнуто по відношенню до першого і більше в 2 рази, одні консолі фактично. Примітно, що будівництво почали в грудні, тобто будували взимку і навесні.

Двоповерховий будинок в Ярузі Кам’яної. 120 квадратів. Зробили весь комплекс робіт від фундаменту до даху, в терміни вклалися незважаючи на пандемію. Гарний будинок вийшов (прим.ред. Посилання на відео: ТУТ)

Комплексний ремонт супермаркету. Майже 2000 м2. Впоралися за чотири місяці. Виконали все в точній відповідності з вимогами замовників. А вони у них були досить високими.

  1. Якими Вам бачаться перспективи будівельного ринку України?

Ю. Зайцев: Якщо чесно, не дуже хорошими. В умовах пандемії коронавируса і падіння рівня життя у більшості населення України споживчий попит на будівництво і ремонт падає через загальне зниження рівня життя. Це об’єктивна реальність. І виживуть компанії, які зможуть запропонувати клієнтові відмінну якість послуг при приятних цінах, тобто знайдуть оптимальний варіант співвідношення «ціна-якість» привабливий для замовників.

Щоб змінити ситуацію в країні, і, зокрема стимулювати розвиток ринку будівництва, потрібен принципово інший підхід. Необхідно розробити цілий комплекс законів і заходів, зокрема пільгове податкове обкладання, пільгові кредити для будівництва будинку в Харкові і інших містах, для ремонту або придбання квартири в новобудовах.

  1. Зараз на ринку України багато пропозицій від будівельних компаній. Чому, на Вашу думку, для співпраці варто вибрати саме компанію «АМІОН»?

Ю. Зайцев: Назву 5 причин:

Перша – досвід роботи. Більше 13 років. Це вже багато про що говорить.

Друга – гарантія якості. Наші фахівці мають великий досвід будівельних і ремонтних робіт. Ми успішно виконуємо найважчі завдання. Будуємо відповідно до конструкторської документації.

Третя – справедливі ціни. Те, що Ви бачите в кошторисі, то і буде в підсумку.

Четверта – врахування пропозицій і побажань кожного клієнта. Ми постійно знаходимося на зв’язку з замовниками і чуємо їх.

П’ята – комплексні роботи від «А» до «Я». Це теж дуже важливо. Простіше довірити всі будівельні та ремонтні роботи в Харкові однієї компанії, ніж наймати десяток різношерстих бригад і не знати, за що хапатися, з ким говорити, з кого питати за результат.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment