Дизайн

Створення цілісного дизайну інтер’єру надає приміщенню особливий затишок і красу. Погодьтеся, що інтер’єр приміщення – це дуже важливий етап в ремонтно-будівельних роботах нехтувати яким краще не варто. Вся справа в тому, що ремонт не робиться щороку, а служить, як мінімум, кілька років, і весь цей час так не хочеться дивитися на шпалери, які не вписуються в концепцію кімнати або ж на диван, форма якого порушує єдиний стиль. Саме для цього і потрібно подумати про дизайн інтер’єру ще на етапі початку ремонтних робіт.

ДИВИТИСЯ ЦІНИ
Дизайн інтер'єру від компанії Аміон

Дизайн інтер’єру – це не просто краса і правильна візуалізація всіх його деталей, це перш за все правильні технічні рішення, які дозволяють ергономічно і раціонально використовувати простір приміщення. Дуже важливо, щоб дизайн розробляв справжній профі, який розбирається в останні тенденції будівництва, грамотно вміє використовувати інноваційні технології та втілювати їх в будь-який об’єкт. Компанія АМІОН – це не тільки команда професійних будівельників та інженерів, в нашій команді є і кваліфіковані дизайнери інтер’єрів, які здатні розробити найунікальніші дизайни для Вашого приміщення.

Етапи нашої роботи в напрямку дизайну:

  • Обговорення побажань з клієнтом
  • Заміри і огляд приміщення
  • Розробка планування приміщення
  • Розробка концепції дизайну приміщень
  • Візуалізація дизайн-проекту
  • Підбір декоративних елементів, меблів і техніки
  • Підготовка необхідної документації
  • Авторський нагляд
Обговорити з фахівцем
Залиште контактний телефон і ми Вам зателефонуємо

Наша компанія опрацьовує всі деталі дизайну інтер’єру, створює унікальне інтер’єрне панно і продумує навіть найдрібніші деталі. Ми прагнемо того, щоб в результаті ви отримували готовий продукт, який повністю відповідає Вашим уявленням, баченню і бажанням. Ми хочемо зробити так, щоб безликі квадратні метри перетворилися в найзатишніше для Вас місце на цілому світі. Ми гарантуємо не тільки правильну організацію простору, а й підбір ідеальних колірних, фактурних рішень, а також вибір меблів, світильників, техніки в єдиному стилі.

Вартість дизайнерських робіт від компанії Аміон

Сама по собі дизайн-послуга не з дешевих, проте необхідність у ній, особливо в останні роки, стрімко зростає. Вартість дизайнерських послуг перш за все залежить від площі об’єкта, побажань клієнта, прагнення зробити дизайн унікальним, а також від якості використовуваних матеріалів. Вартість дизайну потрібно прораховувати індивідуально, адже на ціноутворення цих послуг впливає дуже багато факторів. Звертайтеся до наших фахівців, і ми обговоримо всі подробиці і можемо точно розрахувати вартість послуг.

Наші досягнення
Ми пишаємось
ПОНАД 10 РОКІВ
ДОСВІДУ
РЕАЛІЗОВАНО БІЛЬШЕ
100 ПРОЕКТІВ
ПОВНА ГАРАНТІЯ НА
ВСІ ПОСЛУГИ ЗГІДНО ДБН
ТЕРМІН БУДІВНИЦТВА БУДИНКУ
ПІД КЛЮЧ – 6 МІСЯЦІВ
ТЕРМІН КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ
ОБ’ЄКТА – 3 МІСЯЦІ
ПОВНИЙ ЮРИДИЧНИЙ
СУПРОВІД БУДІВНИЦТВА
КОМАНДА СЕРТИФІКОВАНИХ
БУДІВЕЛЬНИКІВ ТА ПРОЕКТУВАЛЬНИКІВ
ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ
ПОСТАЧАЛЬНИКИ БУДМАТЕРІАЛІВ
Переваги співпраці з компанією Аміон

Компанія Аміон зарекомендувала себе не тільки як професіонал в сфері будівництва, а й як кваліфікований фахівець в світі дизайну. Вибір компанії АМІОН – це точне попадання в ціль, тому що ми можемо задовольнити бажання абсолютно будь-якого клієнта. Нас варто вибрати тому, що ми-ідеальне співвідношення ціни і якості і маємо величезний досвід роботи, а також втілюємо будь-які найсміливіші ідеї в життя. Звертайтеся до наших фахівців, і Ви отримаєте детальну консультацію з будь-яких питань, що Вас цікавлять.

Відправити запит
Зацікавили наші роботи? Задайте своє питання прямо зараз