Без рубрики

Сьогодні доступні найрізноманітніші проекти будинків, матеріали і технології для їх будівництва.  Особливо для створення яскравих і стильних фасадів.  Вони дозволяють надати споруді гарний вигляд і захистити стіни від негативних впливів зовнішнього середовища.  пропонуємо розглянути деякі популярні варіанти фасадів при ремонті і будівництві приватних особняків і котеджів.

Декоративна штукатурка

Вона часто використовується для оформлення зовнішніх стін. Цей матеріал – можливість втілити найоригінальніші дизайнерські рішення. Він дозволяє надати будівлі стильний і незвичайний вид.  Сьогодні декоративна штукатурка має багато всіляких кольорів, різноманітних фактур, і наноситься на основу різноманітними способами. Вона може бути мінеральною, силіконовою, силікатною, акриловою або зробленою з іншого матеріалу.

Будинок із цегли (Харків – місто, де багато подібних споруд) з фасадами з штукатурки, буде стійким до негативних впливів, поліпшить характеристики теплоізоляції і звукопоглинання. Точні характеристики залежать від можливостей застосовуваного матеріалу.

Клінкерна плитка і цегла

Ці оздоблювальні матеріали відрізняються високою міцністю.  Вони відмінно захищають від негативних зовнішніх факторів.  Клінкерна цегла, як і плитка, екологічний матеріал. Вони безпечні для людей і навколишнього середовища. Єдиний мінус – висока ціна.

Керамограніт

Багато років тому він використовувався для облицювання рам вікон, цоколів, ступенів, підлоги на першому поверсі будинку.  Сьогодні в багатьох випадках будинок із газоблоку в Харкові та інших містах, оформляють із застосуванням керамогранита в басейнах, гаражах і, звичайно, фасадах котеджів і особняків.

Цей матеріал відрізняється високою стійкістю до вологи і міцністю. Він відмінно витримує різкі зміни температур. Візуально керамограніт виглядає дуже привабливо. Це довговічний і надійний матеріал. Він може пропонуватися споживачам в різних кольорових відтінках.

Камінь натуральний і штучний

Якщо ви збираєтеся  побудувати будинок у Харкові, і не обмежені рамками бюджету, обов’язково зверніть увагу на цей варіант облицювання. Натуральний камінь довговічний, володіє відмінною стійкістю до механічних впливів, добре переносить ультрафіолетові промені і високу вологість. І головне, він чудово виглядає у якості фасаду.  Але у цього матеріалу є і недоліки.  Це дорога ціна і велика вага, що підвищує навантаження на фундамент. Тому, найчастіше його застосовують обмежено, як елементи фасаду.

Штучний камінь набагато дешевше. І важити він може менше, хоча також відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками.

Сайдінг

Цей матеріал тільки набирає свою популярність на українському ринку.  Він відрізняється великим вибором кольорів і фактур. Такі вентильовані фасади, створюються зі смуг, виконаних з:

металу. Такий варіант в основному використовується для промислових споруд;

полівінілхлориду. Вініловий сайдінг відрізняється невисокою вартістю і хорошою міцністю. З його допомогою можна реалізувати різноманітні дизайнерські рішення, і надати спорудам красивий і оригінальний вигляд.

Якщо Вас цікавить будівництво будинків у Харкові під ключ, звертайтеся до компанії «АМІОН»!  Ми виправдаємо Ваші очікування!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment