Блог

Коли роботи виконуються добротно і на совість, люди охоче рекомендують будівельну компанію своїм знайомим. Саме так вийшло з нашим новим об’єктом. Замовник прийшов за рекомендацією своїх знайомих, яким кілька років тому компанія «АМІОН» побудувала будинок.

Будинок з газоблоку в Харкові. Що являє собою новий об’єкт?

Будинок за задумом буде простий прямокутної конструкцією (10х7) з басейном на даху для використання в теплий період часу. Така особливість споруди передбачає ретельний прорахунок об’єкта з урахуванням всіх побажань замовника і дотримання норм.

Перекриття – монолітне.

На даний момент замовник не визначився з матеріалом для першого поверху. Вибирає між газоблоків і цеглою. Ми схиляємося до газоблоків. При бажанні, згодом можна виконати облицювання цеглою.

Фундамент – подушка монолітна. Потім встановлюються блоки, після чого зверху заливається армопояс, і поверх цього кладуться плити, і лише потім зводяться стіни. Їх спорудження буде виконуватися навесні.

На даний момент ми передбачили технологічні отвори в плитах над підвалом і першим поверхом для сходів. Можливо буде виконуватися посилення (установка колони), в залежності від того, які сходи побажає встановити замовник (дерев’яні, бетонні, металеві).

Ми завчасно врахували абсолютно всі, тому будь-які зміни конструкції, які можуть з’явитися за бажанням замовника, після зимового періоду, цілком здійсненні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment